News
06, Dec 2019 11:40 AM
News
30, Nov 2019 11:42 AM
News
13, Jan 2021 05:45 PM

Yok artik diyeceginiz birkac fotograf karesi

Bazen simetri insana kafayı yedirtecek boyutlara gelebiliyor. İşler çığırından çıktığı zaman da bunları takip etmeyi bırakıyor ve kafayı yiyecek hale geliyoruz. Bu küçük simetrik yada benzeri hataların en komik yani bizler yada başkaları tarafından hayatımıza bir şekilde dokunuyor olması. Bu tarz şeyleri berbat edenler salaklar ya da yaptığı işi sallayanlar, genellikle sadece bir işte usta olması gereken aptallar. Tüm yapmaları gereken düz bir çizgi çizmek ya da her ne yapıyorlarsa bunu simetrik olarak uygulamak. Ama bu kişiler bir işin nasıl saçma sapan bir hale getirilebileceği konusunda çok iyiler. Her neyse durum bundan ibaret. Şu fotoğraflara bakın ve kararınızı kendiniz verin.

Posted  2,180 *** ***  4 Years

1. Kimlik bunalımı

Image

Böylesi bir sosyal medya çılgınlığı yaşanırken süper kahramanların isimlerini unutmak bir hayli zor olsa gerek. Hele hele birkaç isim var ki, akrabalarımızın ismini unuturum onların isimlerini unutmam diyenleriniz bile çıkar garanti. Ama bu çantayı yapan vatandaş her kimse, feci şekilde karıştırmış. Ya fotoğraf yanlış ya isim.

3. İsyanlardayım ama gerekçem yok

Image

Sanırım bu tuğla gelmiş geçmiş en yanlış yerleştirilen tuğla. Ya da bunu buraya koyan abi çalıştığı şirkette şakacı olarak bilinen biri. Yoksa burda ne anlatmak istemiş olabilir ki? Yorum sizin. 

5. Coğrafya Dersi

Image

Bu tshirtu dizayn eden abi ise okulda coğrafya dersinden kalmadıysa ben de bişey bilmiyorum. ''Ulan en azından google denen birşey var dallama'' demezler mi adama? Zart diye dizayn edip zort diye baskı yaparsan sonuç bu olur. Ama eminim bu tshirtu alıp giyecek başka biri mutlaka bulunur.

7. Gidecek Yerim mi Var?

Image

Bu merdiven de aynen İzmir'i Çeşme'ye başlayan karayolu gibi. Hiçbir yere bağlanmıyor. Belli ki duvarı oraya yapmak merdiveni yapmaktan daha kolay ama bu çalışmaya imza atan salakları ya da bu kişileri uyarmayanlara en derin küfürlerimi gönderiyorum. Bu nasıl bi salaklık amk?

9. Kentsel Dönüşüm Projesi

Image

Genellikle bu banklar insanlar oturup dinlensin diye parklara ya da otobüs duraklarına koyulur. Bunu buraya yerleştiren abiler acaba nasıl bir fantezi peşindeydiler hiçbir fikrim yok. En solda oturana eşek şakası yapalım demiş olabilirler mi? Bence hayır. Ama enteresan sorulara son derece açık bir çalışma olmuş. En güzel soru ise şu. Bu ne lan?

11. O kulpu al bi tarafına sok demiyom

Image

Bu porselen bardağı yapan elemana sevgi ve saygılarımızı gönderiyorum. Acaba bunu nasıl yaptın meraklardayım. Acaba elini içine sokup kulpu tuttuktan sonra birinin kafasına vurma eğilimin mi var? Valla ne desem bilemedim. Buna da bir adet Yuh! vericem kimse kusura bakmasın.

13. Çatal Göründü

Image

Belli ki bu sarı çizgiyi çekende kabahat yok. Çizgi çekilmeden önce orayı kontrol edip temiz olduğundan emin olması gereken elemanda arıza var. Etkileyici bir eser olmuş. Acaba bunun gibi kaç tane hata var?

15. İnşallah Açamazsın İsimli Mutfak Mobilyası

Image

Müşterinizin hayatını zindana çevirdiğiniz için sonsuz teşekkürler sayın marangoz abi. Ya da bunu her kim yaptıysa. Çekmecelerin açılıp kapanması gerektiği gerçeğiyle yüzleşene kadar her şey yolunda giderken, birden işler tersine döndü değil mi? Bravo. Ayakta alkışlardım ama henüz çisim gelmedi. Tuvalete giderken alkışlamayı düşünüyorum. İki iş olmasın.

17. Kolonun köprüden önceki son çıkışı

Image

Binayi tasimasi icin yapilmis bir kolonun bu hale gelmesi ve zavalli kolonu daha fazla egilip bukulmesin diye naylon ile paketleme yontemi. Bir yasima daha girdim demeyin. Bu kolon nasil bu hale geldi kafa yormak ble istemiyorum. 

19. Birileri bunu açıklasın

Image

Engelli erişimi için uygun bir geçiş yolunun olması, bir kapı veya restoranın girişini inşaa etmenin en doğru yoludur. Bu karede, yaya yolunu yapan insanlar, düz yaya yolunun nasıl olması gerektiği ile ilgili biraz kafaları karışmış. Baksana! Tekerlekli sandalye ile o kapıdan çıkmak isteyen biri Allah bile diyemeden bi tarafını kırar.

Image

Your reaction?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Comments