Kim 7 Lan Köftelerimi?
Kim 7 Lan Köftelerimi?
Current Events ***  4 Years

Kim 7 Lan Köftelerimi?

Salih Dede Lisesi 94 mezunları biraraya geldi. Buluşma gecesi köfte yüzünden gerginlik yaşandı. Köfteleri kimin yediği hala merak konusu.

İzmir'de katıldıkları Salih Dede Lisesi 94 mezunları toplantısında köftesini bulamayan Öztürk K. ''Gecenin ortalarına doğru 2 köftemin eksik olduğunu farkettim. Karşı masada oturan Metin Ç. isimli okul arkadaşımızdan şüphelendim. Olayların büyümemesi için güzel bir dille uyardım.'' dedi.
 Köfteleri kesinlikle yemediğini iddia eden Metin Ç. ise ''2 köfteden ne olur? Ben de ona otelde Tobleron çikolata verdim. Ben lafını ediyor muyum? diye konuştu. Ekonomideki sorunlara değinen Metin Ç. basın mensubu arkadaşlarımıza saldırarak ''Bir dahaki buluşmaya sizi içeri almamaları için google'a idiot yazıcam ve karşıma ilk çıkan websitesine üye olucam'' diyerek sözlerini bitirdi.
 Metin Ç. nin ropörtaj verdiğini gören Özturk K. elindeki rakı bardağıyla yan masada duran kanuncuya saldırdı. Kanuncu ''abi benim suçum ne'' demeye kalmadan Pinar Ak adındaki genç liseli sınıf arkadaşları için taa İstanbul'dan jest yaptı ve gecenin pastasını kesmek için daha sessiz bir yere doğru geçtiler.
 

Image
2
1
0
0
0
0
0
0
0
1 Comments

Kursad Yonet
Kursad Yonet

Köfteleri ya Meto yedi ya da ben. Olay mahalinde başka kimse yoktu.

Follow Us on Facebook