News
18, Nov 2019 11:16 PM
News
25, Nov 2019 08:34 PM
News
29, Nov 2019 12:17 PM
News
02, Dec 2019 06:11 PM

Yeni Bebek Sahibi Olanlara Ne Alinir?

Yeni bebeği olan kuzeninize alacağınız hediyeyi biz bulduk. Alıver git!

Posted  2,501 *** ***  4 Years

Yeni Çocuğu Olan Bir Çifte Aldığım Hediye "Puset"

Herkesin çevresinde yeni bebek sahibi olan çiftler vardır. Benim kuzenler çıldırmış gibi hepsi birden bu sene bebek yapmaya karar vermişler. E tamam mutlu olsunlar, aile kuruyorlar ama her şey masraf be! Her birine hediye almak gerek. Yakın kuzene alıp öbürüne almamak ayıp olur sonuçta. Her şey cepten gidiyor. E durum böyle olunca her birine altın gibi şeyler de takılamıyor. Villam yok ya benim de:) Düşünüp taşındım ve bari her birine bebekleri için işe yarayacak, onların kullanabileceği bir şeyler alayım dedim. Etrafımda herkese sordum bebekler için ne alınır diye. Hemen hemen herkesten de aynı fikir çıktı. O zaman da dedim ki bebekten filan bir ben anlamıyorum herhalde. Tabi ki en uygun ve en kullanışlı hediye “puset”.

Image

Şimdi sizlere tecrübelerime de dayanarak nasıl puset alınır, pusetlerde ne önemli vs. tavsiyeler vereceğim. Hediye araştırırken nelere dikkat edeyim, her puset alınır mı ne önemli ne değil. Pusetlerde nelere önem veriliyor vs. her birini araştırdım, puset satan yerlere sordum. Puset satan yerler her zaman pahalı olanı sundu bana. Özelliklerine gelince de kaliteli dediler geçtiler. Öyle bir zamandayız ki kalite ve ederi aynı sanıyorlar, sanıyoruz!

      Bebekler için puset alırken dikkat etmem gereken en önemli özellik, kimyasal kullanımıymış. Sağlıklı eşyalar demek çocuğa da zarar vermemek demektir. Bu nedenle ararken hem sağlıklı hem de taşınacağı için kullanışlı ve hafif bir şeyler bakındım. Çünkü misafirliğe bile gidilse bebek taşımak bebek uyutacak yer aramak vs. hep zorluklar arasındaydı. Neyse, araştırdım edinim. Özellikle kadınların forumlarını ve yaptıkları yorumları okudum, bana yön veren de bunlar oldu aslında. Hediye al geç diye düşünülüyor ama almışken kullanışlı ve gerçekten de kaliteli bir şeyler almak istedim. Hatta birkaç kişiyle de mesaj yoluyla iletişim kurup önce marka sonra da özelliklerini istedim. E tabi bir yandan da fiyat! Sonuçta beni bebeklere hediye için pusete yönlendiren de masraflarımı azaltmak olmadı mı? En son gittim her kuzene aldım birer tane puset, kurtardım paçayı.


Your reaction?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Comments